Telefon dla seniora

Pytanie

Szukam jakiegoś fajnego telefonu dla osoby po 50 roku życia, gdzie priorytetem jest oczywiście czytelność ekranu, spore przyciski (nie muszą być aż tak wielkie jak w Emporiach) no i oczywiście dobra bateria. Budżet to tak pewnie do 200zł, raczej więcej nie trzeba będzie wydawać.

W trakcie 0
Inne 2 Odpowiedź

Odpowiedzi ( 2 )

  1. 9 listopada 2015 o 20:46
    Z takich normalniejszych telefonów dla osób starszych najlepsze będą chyba Nokie - chociażby dlatego, że mają najbardziej przyjazne menu i są naprawdę bardzo dobre jeśli chodzi o pewność naciskania klawiszy. Dodatkowo łatwo można sobie powiększyć czcionkę, gdy zajdzie taka potrzeba.

    Jeśli chodzi o konkretne modele, tu już warto samemu na oczy to zobaczyć, ale sporo osób zazwyczaj wybiera coś w stylu Nokia 215 lub 225.
  2. Mario
    10 listopada 2015 o 11:53
    Słuchaj, jeśli nie macie takiej potrzeby posiadania super telefonu to śmiało możecie kupić jakiś z Biedronki, Kauflandu itd. Mamy taki jeden telefon (babcia 75-letnia) i działa jak dla niej świetnie, ma nawet jakieś tam bajery typu powiadomienia SOS itd. Modelu niestety nie pamiętam, ale te telefony cyklicznie się pojawiają w różnych konfiguracjach w tych sklepach.

Dodaj odpowiedź

Możesz używać języka HTML oraz atrybutów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>